Zdravo a chutne

Zdravo a chutne už po ôsmykrát

Počas 8. ročníka Vašej obľúbenej kampane, plnej ochutnávok, varenia a súťaží, sme sa stretli v Bratislave, Košiciach a po prvýkrát aj v Žiline. Dve špeciálne ochutnávky sa uskutočnili aj priamo v predajniach Billa. Zdravo a chutne je každoročná séria podujatí o kvalite potravín, zdravej výžive, príprave moderných a správne zostavených jedál, varení a pohybe, ktorý pre rovnováhu príjmu a výdaja energie nesmie chýbať. Nechýbajú prednášky na aktuálne témy a stretnutia s odborníkmi. Život v meste prináša svoje úskalia dokonca i domácim miláčikom. Dalo by sa povedať, že aj oni majú väčšinou sedavé zamestnanie a tak myslíme aj na nich.

Naša kampaň je vaším spoľahlivým a prehľadným kompasom v jedálničku na rok 2016. Ak by ste totiž sami chceli ochutnať všetko, čo ponúka obyčajný, priemerný supermarket, so sortimentom v rozsahu niekoľko desaťtisíc položiek, museli by ste denne konzumovať približne sto rozličných potravín, a to po celý rok.

Niet preto divu, že máme s nakupovaním problémy, a to bez ohľadu na to, či sme práve opustili maminu kuchyňu a začíname si na priváte variť sami alebo pravidelne nakupujeme pre celú rodinu už dvadsať rokov. Viac ako 50% nášho nákupného košíka pravidelne tvoria potraviny, ktoré sme vôbec neplánovali nakúpiť a tie ostatné nás často privádzajú do rozpakov. Som dobrá matka, ked‘ kupujem špenát mrazený? Je šunka s označením: obsahuje lepok vhodná pre zdravé dieťa len preto, že je na nej obrázok vysmiateho dievčatka či rámček: vysoký obsah mäsa? Zamýšľame sa nad tým, koľko kakaa obsahoval čokoládový nápoj predtým, ako naň výrobca umiestnil reklamný slogan: o 50% viac kakaa a koľko ho obsahuje dnes? Sladiť trstinovým cukrom, medom, stéviou, agávovým sirupom či brezovou kôrou? Jesť maslo? Piť vôbec mlieko? Báť sa tuku a čo ak mám alergiu na lepok?

Odpovede na množstvo najčastejších otázok opakovane prináša spolupráca špičkových lekárov, odborníkov na výživu a kvalitu potravín počas najväčšej prehliadky kvalitných potravín na Slovensku – Zdravo a chutne. V našej publikácii sme okrem množstva receptov, rád pre celiatikov či tých, ktorí sa rozhodli pre zdravú redukciu hmotnosti, zosumarizovali to najdôležitejšie. Nezabudnite však navštíviť naše ochutnávky, Deň pohybu či webstránku zdravoachutne.sk či facebookovú stránku plnú atraktívnych súťaží. Nuž a pripravte sa na množstvo noviniek a lahôdok. Zdravo a chutne vie, kde nájsť i ako chutne spracovať tie najdôležitejšie kúsky pre vaše potešenie, zdravie i vašu kuchyňu.

Kompletný kalendár podjatí - Zdravo a chutne 2015

Kalendár podujatí:

Streda, 2. 12. Primaciálny palác BA , Justiho sieň, Primaciálne nám. 1,

Štvrtok 3. 12. Primaciálny palác BA , Justiho sieň, Primaciálne nám. 1,

Utorok 8. 12. Predajňa Billa KE , Trieda KVP 1,

Streda 9. 12. Aupark SC KE , prízemie, Námestie osloboditeľov 1,

Piatok 11. 12. NC Central BA , 1. podz. podlažie, Metodova 6,

Piatok 11. 12. NC Central BA , Intersport, Metodova 6,

Utorok 15. 12. ZOC Max Žilina ZA , prízemie, Prielohy 979/10,

Štvrtok 17. 12. Predajňa Billa BA , Bajkalská 19

Zdravo a Chutne 2015

Príď, lajkni, zapoj sa a vyhraj!

U nás vyhráva každý. Každý, kto získa vedomosti o výžive, ktoré zlepšia vaše zdravie, imunitu, energiu či náladu. Niektoré výhry Zdravo a chutne vám však vyrazia dych. Tie z kampane 2015 ale predovšetkým perfektne umyli všetok riad. Ak ste sa zapojili do kampane, bola tu umývačka riadu značky Whirlpool ADP 9070 IX v hodnote 539 EUR. Ak vás ručné umývanie baví či upokojuje, mohli ste vyhrať umývanie riadu na rok zadarmo. A k tomu balík lahôdok Zdravo a chutne v hodnote 80 EUR. A nie jeden. Na facebookovej stránke Zdravo a chutne sa o skvelé ceny súťaží neustále.

Ako môžete vyhrať?

Cieľom kampane Zdravo a chutne je okrem iného pozitívne ovplyvniť ponuku našich obchodov. Tie však potrebujú spätnú väzbu od vás. Čo vám chutí, čo chýba, kde je vysoká cena alebo kde by ste si za kvalitu ochotne priplatili. Aby sme nemuseli kvalitné potraviny loviť na internete, v poli za mestom alebo v špecializovaných predajniach „zdravej“ výživy. Tá by predsa mala byť v každej predajni potravín, či nie? Ak chcete v priebehu trvania kampane vyhrať, napíšte nám na facebook alebo hlasujte za svoj produkt a zdieľajte svoj názor. Potom lajknite našu stránku a je to. Už stačí len sledovať, či sa na zozname výhercov objaví aj vaše meno. Držíme palce a balíme vaše výhry. Dovtedy dobrú chuť!


facebook Google+